Z widokiem na własny ogródek …..

Dostęp do dodatkowej powierzchni jaką jest ogródek to niewątpliwy plus nabywanego mieszkania. Choć powierzchnia mieszkalna wcale nie musi być znacząca, to wzbogacenie przestrzeni o dodatkowy letni pokój zdecydowanie poprawi komfort mieszkania.

Ogródek przynależny do mieszkania to nie tylko kawałek działki porośnięty trawą. To z całą pewnością miejsce, gdzie można stworzyć  piękny, letni pokój z miejscem do relaksu, odpoczynku i bezpiecznej zabawy z dziećmi na świeżym powietrzu.

W naszych inwestycjach dbamy o to, by każdy nabywca parterowego mieszkania miał dostęp do tak poszukiwanej w obecnych czasach, własnej bądź przynależnej do mieszkania części zielonej.

Tak też jest w przypadku inwestycji „Osiedle Bankowa” zlokalizowanej w podwarszawskich Markach. Tu wszystkie mieszkania parterowe wzbogacone zostały o przydomowe ogródki o pow. 24 – 69 m2. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Wiele ciekawych pomysłów na zaaranżowanie niewielkiego ogródka znajdą Państwo na naszym koncie www.pinterest.com/ricandhouse/

 

KONTAKT

Zadzwoń / zapytaj o mieszkanie
  Biuro sprzedaży jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.
  W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny.

  Phone

  tel./fax: (22) 671 06 40
  tel./fax: (22) 671 06 44
  tel.: 502 685 511
  tel.: 501 024 527

  Mail

  biuro@ricandhouse.pl