Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Markach

Z radością informujemy, że plany rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach zostaną zrealizowane.

Z informacji zamieszczonych na stronie miasta (http://www.marki.pl/www/aktualnosc-3798-tytul-otwarcie_ofert_na_rozbudowe_sp_nr_1) rozbudowa szkoły polegać będzie na wybudowaniu części dydaktycznej dla 500 uczniów, w której zlokalizowane zostaną klasy nauczania początkowego oraz części sportowej z nową salą gimnastyczną o wysokości 7 metrów. Dokonana zostanie także wymiana instalacji elektrycznej w istniejącym budynku i przeprowadzony remont pomieszczeń.

W nowej części dydaktycznej mieścić się będzie 9 sal lekcyjnych, 4 świetlice, sanitariaty, szatnia oraz sala do ćwiczeń gimnastycznych. Wybudowane zostaną także pomieszczenia dla biblioteki szkolnej, która zostanie przeniesiona z obecnej lokalizacji na korytarzu na 3 piętrze. W ramach budowy nowego skrzydła zaprojektowana zostanie winda, która będzie obsługiwała zarówno nową jak i istniejącą część szkoły.  Pozwoli to na łatwiejsze poruszanie się po szkole osobom o utrudnionej mobilności.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Markach znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie naszej inwestycji – Osiedla Bankowa. Jesteśmy przekonani, że jej rozbudowa bardzo ucieszy przyszłych mieszkańców naszego Osiedla.

 

2818

 

 

 

KONTAKT

Zadzwoń / zapytaj o mieszkanie
  Biuro sprzedaży jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.
  W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny.

  Phone

  tel./fax: (22) 671 06 40
  tel./fax: (22) 671 06 44
  tel.: 502 685 511
  tel.: 501 024 527

  Mail

  biuro@ricandhouse.pl