KONTAKT

Zadzwoń / zapytaj o mieszkanie
OSADA ŚWIERKÓWKA

Położone na terenie Gminy Klembów osiedle Osada Świerkówka to zrealizowane w wysokim standardzie podwarszawskie osiedle domów jednorodzinnych, łączące w sobie cechy tradycyjnej architektury z naturalnym pięknem otaczającej scenerii.

Wszystkie podobne, choć każdy inny – razem idealnie wkomponowują się w rosnącą tu od dziesięcioleci zieleń.

Okolicę charakteryzuje bogactwo pięknych lasów gminy Klembów tworzących najstarszy i największy na terenie powiatu wołomińskiego Rezerwat Przyrody Dębina oraz torfowiskowy Rezerwat Śliże.

Osada Świerkówka urzeka o każdej porze roku. Będzie spełnieniem marzeń dla osób zmęczonych miastem, choć nie chcących utracić z nim stałego kontaktu. Sąsiedztwo lasów, kwietnych łąk i kameralność zatopionych w zieleni budynków sprawia, że Osada Świerkówka stanie się azylem dla osób ceniących spokój i bliski kontakt z przyrodą.

Zapraszamy do obejrzenia filmu obrazującego Osiedle na YouTubie pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=ApHnQKZal3s
LOKALIZACJA
LOKALIZACJA

Osada Świerkówka to kameralne osiedle domów jednorodzinnych usytuowane ok. 25 km od granic Warszawy przy ul. Jana Pawła II 3 w miejscowości Klembów, powiat wołomiński.

Osiedle położone jest w malowniczym otoczeniu wieloletnich drzew świerkowych. W centrum Klembowa oddalonym o ok. 3 minuty jazdy samochodem znajdują się sklepy, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Przedszkole, Kościół, Poczta.

ul. Jana Pawła II 3,
Klembów k/Warszawy

ATRAKCJE INWESTYCJI
AKTYWNIE I ZDROWO W OTOCZENIU PRZYRODY

Lokalizacja osiedla daje wspaniałe możliwości aktywnego i przede wszystkim zdrowego trybu życia.

Osada Świerkówka to przede wszystkim czyste, nieskażone powietrze, okolica pełna lasów, doskonała baza do pieszych wędrówek, wypraw rowerowych, joggingu czy nordic walkingu.

A dla pasjonatów jeździectwa swe wrota otwiera mieszcząca się w miejscowości Rasztów Stadnina Koni.

Na uwagę zasługuje również Gminny Ośrodek Kultury w Klembowie, gdzie odbywa się szeroki wachlarz kreatywnych i sportowych zajęć zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

STANDARD WYKOŃCZENIA
STANDARD WYKOŃCZENIA

Piękno każdego z budynków podkreślają naturalne materiały takie jak kamień piaskowiec i granitowy, z których wykonano przestronne tarasy wypoczynkowe i drewno, które zastosowaliśmy jako uzupełnienie balkonów.

Teren osiedla został w pełni zagospodarowany, na uwagę zasługują m.in. wykonana z kostki droga dojazdowa, stylowe latarnie, oddzielne ogrodzenie każdej posesji jak i piękne kamienno metalowe ogrodzenie całego osiedla.

Wszystkie domy wykonano w tzw. standardzie deweloperskim plus, umożliwiającym dowolną aranżację. Standard wzbogacono o system rolet antywłamaniowych i w pełni uzbrojoną instalację alarmową. Każdy z budynków został również podłączony do sieci mediów miejskich łącznie z kanalizacją

KONTAKT

Zadzwoń / zapytaj o mieszkanie
Biuro sprzedaży jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.
W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny.

Phone

tel./fax: (22) 671 06 40
tel.: 502 685 511
tel.: 501 024 527

Mail

biuro@ricandhouse.pl
Realizacja: voxDeveloper CRM

TU NAS ZNAJDZIESZ

ul. Fieldorfa 14
03-984 Warszawa