KONTAKT

Zadzwoń / zapytaj o mieszkanie
  OSADA ŚWIERKÓWKA

  Położone na terenie Gminy Klembów osiedle Osada Świerkówka to zrealizowane w wysokim standardzie podwarszawskie osiedle domów jednorodzinnych, łączące w sobie cechy tradycyjnej architektury z naturalnym pięknem otaczającej scenerii.

  Wszystkie podobne, choć każdy inny – razem idealnie wkomponowują się w rosnącą tu od dziesięcioleci zieleń.

  Okolicę charakteryzuje bogactwo pięknych lasów gminy Klembów tworzących najstarszy i największy na terenie powiatu wołomińskiego Rezerwat Przyrody Dębina oraz torfowiskowy Rezerwat Śliże.

  Osada Świerkówka urzeka o każdej porze roku. Będzie spełnieniem marzeń dla osób zmęczonych miastem, choć nie chcących utracić z nim stałego kontaktu. Sąsiedztwo lasów, kwietnych łąk i kameralność zatopionych w zieleni budynków sprawia, że Osada Świerkówka stanie się azylem dla osób ceniących spokój i bliski kontakt z przyrodą.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu obrazującego Osiedle na YouTubie pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=ApHnQKZal3s
  LOKALIZACJA
  LOKALIZACJA

  Osada Świerkówka to kameralne osiedle domów jednorodzinnych usytuowane ok. 25 km od granic Warszawy przy ul. Jana Pawła II 3 w miejscowości Klembów, powiat wołomiński.

  Osiedle położone jest w malowniczym otoczeniu wieloletnich drzew świerkowych. W centrum Klembowa oddalonym o ok. 3 minuty jazdy samochodem znajdują się sklepy, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Przedszkole, Kościół, Poczta.

  ul. Jana Pawła II 3,
  Klembów k/Warszawy

  ATRAKCJE INWESTYCJI
  AKTYWNIE I ZDROWO W OTOCZENIU PRZYRODY

  Lokalizacja osiedla daje wspaniałe możliwości aktywnego i przede wszystkim zdrowego trybu życia.

  Osada Świerkówka to przede wszystkim czyste, nieskażone powietrze, okolica pełna lasów, doskonała baza do pieszych wędrówek, wypraw rowerowych, joggingu czy nordic walkingu.

  A dla pasjonatów jeździectwa swe wrota otwiera mieszcząca się w miejscowości Rasztów Stadnina Koni.

  Na uwagę zasługuje również Gminny Ośrodek Kultury w Klembowie, gdzie odbywa się szeroki wachlarz kreatywnych i sportowych zajęć zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

  STANDARD WYKOŃCZENIA
  STANDARD WYKOŃCZENIA

  Piękno każdego z budynków podkreślają naturalne materiały takie jak kamień piaskowiec i granitowy, z których wykonano przestronne tarasy wypoczynkowe i drewno, które zastosowaliśmy jako uzupełnienie balkonów.

  Teren osiedla został w pełni zagospodarowany, na uwagę zasługują m.in. wykonana z kostki droga dojazdowa, stylowe latarnie, oddzielne ogrodzenie każdej posesji jak i piękne kamienno metalowe ogrodzenie całego osiedla.

  Wszystkie domy wykonano w tzw. standardzie deweloperskim plus, umożliwiającym dowolną aranżację. Standard wzbogacono o system rolet antywłamaniowych i w pełni uzbrojoną instalację alarmową. Każdy z budynków został również podłączony do sieci mediów miejskich łącznie z kanalizacją

  KONTAKT

  Zadzwoń / zapytaj o mieszkanie
   Biuro sprzedaży jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.
   W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny.

   Phone

   tel./fax: (22) 671 06 40
   tel.: 502 685 511
   tel.: 501 024 527

   Mail

   biuro@ricandhouse.pl
   Realizacja: voxDeveloper CRM

   TU NAS ZNAJDZIESZ

   ul. Fieldorfa 14
   03-984 Warszawa