KONTAKT

Zadzwoń / zapytaj o mieszkanie
  Inwestycja "przy Amarantowej" powstaje pośród kameralnej, niskiej zabudowy jednorodzinnej podwarszawskich Marek. To doskonały wybór dla wszystkich ceniących spokój i prywatność, chcących jednocześnie pozostać w doskonałym kontakcie z życiem miejskim.
  Dogodna lokalizacja
  Nasza kameralna inwestycja usytuowana jest przy ul. Amarantowej 19 w Markach koło Warszawy. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkola i tereny zielone, czyniąc to miejsce idealnym do zamieszkania. Lokalizacja ze względu na bliskość takich ulic jak Legionowa czy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego zapewnia szybki i dogodny dojazd komunikacją miejską do Warszawy. Kursują tu linie 140, 738.

  ul. Amarantowa 19, Marki

  Oferty z inwestycji
  W czterech budynkach zaprojektowano łącznie 24 komfortowe, funkcjonalne lokale mieszkalne o pow. 41,14 m2 i 54,11 m2 (z możliwością adaptacji poddasza około 50 m2). Urozmaiceniem mieszkań będą balkony i przydomowe ogródki. Na terenie inwestycji zlokalizowano 33 miejsca postojowe. Osiedle charakteryzuje prosta, nowoczesna architektura. Wszystkie mieszkania wykonane zostaną w tzw. standardzie deweloperskim.
  Zdjęcia inwestycji
  Otoczenie inwestycji
  Na mieszkańców czeka bogata w parki i tereny zielone okolica. Tylko 5 minut jazdy samochodem dzieli to miejsce od Puszczy Słupeckiej czy Rezerwatu Przyrody Łęgi Czarnej Strugi. Osiedle Amarantowa to również doskonały punkt wypadowy do miejsc rozrywkowo handlowych, jak chociażby M1 czy Ikea Targówek.

  KONTAKT

  Zadzwoń / zapytaj o mieszkanie
   Biuro sprzedaży jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.
   W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny.

   Phone

   tel./fax: (22) 671 06 40
   tel.: 502 685 511
   tel.: 501 024 527

   Mail

   biuro@ricandhouse.pl
   Realizacja: voxDeveloper CRM

   TU NAS ZNAJDZIESZ

   ul. Fieldorfa 14
   03-984 Warszawa